Ofertă refuzată Cumpărare directă

Balansoare pentru terenuri de joaca

Număr anunț
DA20913875
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "REGINA ELISABETA (CUI 4244717)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI RO7152561)
Cod CPV
37535250-4 · Balansoare pentru terenuri de joaca (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.760 RON
Valoare finală
5.760 RON
Data publicării
26.07.2018 10:01
Data finalizării
27.07.2018 09:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.