Ofertă acceptată Cumpărare directă

SULFAT DE ATROPINA 1mg/ml sol.inj.,ALGOCALMIN 1g/2ml x 5 fiole,metoclopramid fi,digoxin cp0.25mg

Număr anunț
DA21114992
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL ORSOVA (CUI 4484566)
Furnizor / câștigător
BIOEEL (CUI RO1199107)
Cod CPV
33612000-3 · Medicamente impotriva tulburarilor gastrointestinale functionale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.063,20 RON
Valoare atribuită
1.063,20 RON
Data publicării
03.09.2018 09:23
Termen limită
08.09.2018 17:00
Data finalizării
04.09.2018 09:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.063,20 RON

din 1.063,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.