Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Masă laborator cu blat dublu si picioare metalice 1800x650x800 mm
- Număr anunț
- DA20923852
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA PENTRU STIINTELE VIETII " ION IONESCU DE LA BRAD" DIN IASI (CUI 4541840)
- Furnizor / câștigător
- EXPO TEHNIC SRL (CUI RO22553796)
- Cod CPV
- 39121100-7 · Birouri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.887,50 RON
- Valoare atribuită
- 6.887,50 RON
- Data publicării
- 27.07.2018 11:12
- Termen limită
- 01.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.07.2018 11:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.887,50 RON
din 6.887,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro