Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE PRODUSE INFORMATIVE SI DE PROMOVARE

Număr anunț
DA20922673
Autoritate contractantă
ASOCIATIA GRUPULUI DE ACTIUNE LOCALA ''CODRII PASCANILOR'' (CUI 33813204)
Furnizor / câștigător
Publinet Marketing (CUI 36779352)
Cod CPV
39294100-0 · Produse informative si de promovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.322,68 RON
Valoare atribuită
2.322,68 RON
Data publicării
27.07.2018 10:04
Termen limită
01.08.2018 17:00
Data finalizării
27.07.2018 14:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.322,68 RON

din 2.322,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.