Ofertă acceptată Cumpărare directă

SISTEM INCALZIRE

Număr anunț
DA20919453
Autoritate contractantă
COMUNA TEIU (PRIMARIA) (CUI 4469531)
Furnizor / câștigător
CONSULTING MANAGEMENT PROF SRL (CUI RO17568359)
Cod CPV
39715210-2 · Echipament de incalzire centrala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
110.000 RON
Valoare atribuită
110.000 RON
Data publicării
26.07.2018 14:50
Termen limită
31.07.2018 17:00
Data finalizării
27.07.2018 11:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

110.000 RON

din 110.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.