Ofertă acceptată Cumpărare directă

BANCA DE LEMN PE CADRU METALIC

Număr anunț
DA21126537
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SACELE (CUI 4317665)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI RO7152561)
Cod CPV
34928400-2 · Mobilier urban (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.200 RON
Valoare atribuită
2.200 RON
Data publicării
04.09.2018 10:36
Termen limită
09.09.2018 17:00
Data finalizării
04.09.2018 10:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.200 RON

din 2.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.