Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii mass media

Număr anunț
DA21124928
Autoritate contractantă
COMUNA AGAPIA (CUI 2614112)
Furnizor / câștigător
STURZU CIPRIAN TRAIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 31748169)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
700 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
04.09.2018 09:29
Termen limită
09.09.2018 17:00
Data finalizării
04.09.2018 14:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.