Ofertă acceptată
Cumpărare directă
umbrela cu suport
- Număr anunț
- DA20896474
- Autoritate contractantă
- Directia generala de asistenta sociala si protectia copilului Cluj (CUI 5013699)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 39295000-6 · Umbrele de ploaie si parasolare; bastoane pentru mers si bastoane-scaun (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 337,10 RON
- Valoare atribuită
- 337,10 RON
- Data publicării
- 24.07.2018 10:20
- Termen limită
- 31.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.07.2018 08:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
337,10 RON
din 337,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro