Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Adaptor USB retea Gigabit
- Număr anunț
- DA21124635
- Autoritate contractantă
- Sector 5 (Primaria Sectorului 5 Bucuresti) (CUI 4433953)
- Furnizor / câștigător
- PROMPT SERV COMPUTER SRL (CUI RO15234786)
- Cod CPV
- 30237110-3 · Interfete de retea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 78 RON
- Valoare atribuită
- 78 RON
- Data publicării
- 04.09.2018 09:15
- Termen limită
- 09.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2018 16:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
78 RON
din 78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro