- Număr anunț
- DA21128414
- Autoritate contractantă
- ?COALA GIMNAZIALA MA?LOC (CUI 29083519)
- Furnizor / câștigător
- STYLE PRO DECO SRL (CUI RO23286611)
- Cod CPV
- 39515440-1 · Jaluzele verticale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.337,22 RON
- Valoare atribuită
- 2.337,22 RON
- Data publicării
- 04.09.2018 11:51
- Termen limită
- 09.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2018 14:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.337,22 RON
din 2.337,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro