- Număr anunț
- DA21120768
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PP NR 18 FOCSANI (CUI 4447428)
- Furnizor / câștigător
- CRINUL ALB SRL (CUI RO1441854)
- Cod CPV
- 39525100-9 · Carpe de sters praful (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 443,94 RON
- Valoare atribuită
- 443,94 RON
- Data publicării
- 03.09.2018 13:58
- Termen limită
- 08.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2018 09:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
443,94 RON
din 443,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro