Ofertă acceptată Cumpărare directă

APARAT ELECTRIC PENTRU DISTILAT APA

Număr anunț
DA20923627
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE BOTOSANI (CUI 14835931)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
Cod CPV
42910000-8 · Aparate de distilare, de filtrare sau de redresare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.987 RON
Valoare atribuită
6.987 RON
Data publicării
27.07.2018 10:58
Termen limită
01.08.2018 17:00
Data finalizării
27.07.2018 14:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.987 RON

din 6.987 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.