Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serviciu de mentenanta aparat aer conditionat 9000-12000 BTU

Număr anunț
DA21116699
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Boli Infectioase Constanta (CUI 15113490)
Furnizor / câștigător
ROT HAUSMEISTER SRL (CUI 32507037)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.003 RON
Valoare atribuită
3.003 RON
Data publicării
03.09.2018 10:44
Termen limită
08.09.2018 17:00
Data finalizării
04.09.2018 08:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.003 RON

din 3.003 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.