Acasă · Licitații
· Servicii de supraveghere a proiectelor, altele decat pentru lucrarile de constructie (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Management partial de proiect finantat fonduri nerambursabile
- Număr anunț
- DA20920658
- Autoritate contractantă
- COMUNA TUFENI (CUI 4655887)
- Furnizor / câștigător
- HACEK SOLUTIONS SRL (CUI 37393600)
- Cod CPV
- 79421100-2 · Servicii de supraveghere a proiectelor, altele decat pentru lucrarile de constructie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.140 RON
- Valoare atribuită
- 6.140 RON
- Data publicării
- 26.07.2018 16:24
- Termen limită
- 31.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.07.2018 11:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.140 RON
din 6.140 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro