Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mentenanta si tranzitie sistem de management ISO9001:2015

Număr anunț
DA21119724
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA VALCEA (CUI 2540589)
Furnizor / câștigător
CONSEXPERT GRUP SRL (CUI RO15889670)
Cod CPV
79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.000 RON
Valoare atribuită
2.000 RON
Data publicării
03.09.2018 13:09
Termen limită
08.09.2018 17:00
Data finalizării
04.09.2018 08:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.000 RON

din 2.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.