Ofertă acceptată Cumpărare directă

RIGIPS

Număr anunț
DA20915666
Autoritate contractantă
Comuna Posta Calnau (CUI 3724520)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44171000-9 · Placi (constructii) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
652,86 RON
Valoare atribuită
652,86 RON
Data publicării
26.07.2018 11:27
Termen limită
31.07.2018 17:00
Data finalizării
27.07.2018 11:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

652,86 RON

din 652,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.