Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Masina profesionala de taiat asfalt beton CS451, Norton Saint Gobain
- Număr anunț
- DA21129967
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala Aeroporturi Bucuresti SA (CUI RO26490194)
- Furnizor / câștigător
- VIVA METAL DECOR SRL (CUI RO17295275)
- Cod CPV
- 42641300-4 · Masini-unelte pentru prelucrarea betonului (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.130 RON
- Valoare atribuită
- 15.130 RON
- Data publicării
- 04.09.2018 12:59
- Termen limită
- 09.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2018 13:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
15.130 RON
din 15.130 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro