Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Registru A3 - 200file, hartie alba 80gr, cusute, coperta din carton
- Număr anunț
- DA21116744
- Autoritate contractantă
- Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Iasi (CUI 4540186)
- Furnizor / câștigător
- PROFI PAPER SRL (CUI RO32294257)
- Cod CPV
- 42512510-6 · Registre (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.000 RON
- Valoare finală
- 9.000 RON
- Data publicării
- 03.09.2018 10:46
- Data finalizării
- 04.09.2018 14:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.