Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 19,0% sub estimat

Margarina

Număr anunț
DA21127061
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA (CUI 11847257)
Furnizor / câștigător
FILVAS SERVCOM SRL (CUI RO17975603)
Cod CPV
15431100-9 · Margarina (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21 RON
Valoare atribuită
17 RON 19,0% sub estimat
Data publicării
04.09.2018 10:58
Termen limită
09.09.2018 17:00
Data finalizării
04.09.2018 11:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17 RON

din 21 RON estimat 19,0%

Adjudecat la 81,0% din estimat · economie 4 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.