Ofertă refuzată Cumpărare directă

inlocuire imprejmuire placi beton,consolidare

Număr anunț
DA20923449
Autoritate contractantă
COMUNA ADAMCLISI (CUI 7097998)
Furnizor / câștigător
LUXCED CONSTRUCT DESIGN SRL (CUI RO35847556)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
48.784,64 RON
Valoare finală
52.000 RON
Data publicării
27.07.2018 10:48
Termen limită
01.08.2018 17:00
Data finalizării
27.07.2018 11:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.