Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale

Număr anunț
DA20922610
Autoritate contractantă
Statiunea de Cercetare-Dezvoltare pentru Viticultura si Vinificatie Bujoru (CUI RO14794971)
Furnizor / câștigător
OCTAMAR SRL (CUI RO5085156)
Cod CPV
44521210-3 · Lacate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
716,82 RON
Valoare atribuită
716,82 RON
Data publicării
27.07.2018 10:00
Termen limită
01.08.2018 17:00
Data finalizării
27.07.2018 15:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

716,82 RON

din 716,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.