Ofertă acceptată Cumpărare directă

CONSTRUIRE CASA MORTUARA IN SATUL BRADUT, COMUNA BRADUT, JUDETUL COVASNA

Număr anunț
DA20915601
Autoritate contractantă
COMUNA BRADUT (CUI 4404400)
Furnizor / câștigător
"BAUMEISTER" SRL (CUI RO11826785)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
431.021,23 RON
Valoare atribuită
431.021,23 RON
Data publicării
26.07.2018 11:24
Termen limită
01.08.2018 17:00
Data finalizării
27.07.2018 07:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

431.021,23 RON

din 431.021,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.