Ofertă acceptată
Cumpărare directă
servicii de sonorizare
- Număr anunț
- DA20918185
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL LOCAL AL MUNICIPIULUI TIMISOARA CASA DE CULTURA A MUNICIPIULUI (CUI 2483475)
- Furnizor / câștigător
- RBB STAGE SOLUTIONS SRL (CUI 37614069)
- Cod CPV
- 48952000-6 · Sistem de sonorizare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.000 RON
- Valoare atribuită
- 17.000 RON
- Data publicării
- 26.07.2018 13:45
- Termen limită
- 31.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.07.2018 14:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
17.000 RON
din 17.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro