Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de reparatie pompa de apa

Număr anunț
DA20923866
Autoritate contractantă
COMUNA TOPOLOVATU MARE (CUI 4691677)
Furnizor / câștigător
HIDROPUMP SRL (CUI RO13250777)
Cod CPV
50511100-1 · Servicii de reparare si de intretinere a pompelor de lichid (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.339,50 RON
Valoare atribuită
1.339,50 RON
Data publicării
27.07.2018 11:13
Termen limită
01.08.2018 17:00
Data finalizării
27.07.2018 13:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.339,50 RON

din 1.339,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.