Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii reparatii autoturism dacia logan

Număr anunț
DA20923843
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale, Unitatea Militara 02512 Z (CUI 6591933)
Furnizor / câștigător
AUTOTEILE SRL (CUI RO15157543)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.247,89 RON
Valoare atribuită
1.247,89 RON
Data publicării
27.07.2018 11:11
Termen limită
01.08.2018 17:00
Data finalizării
27.07.2018 11:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.247,89 RON

din 1.247,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.