Ofertă acceptată Cumpărare directă

REZISTENTA CUVA 4 KW MASINA RUFE

Număr anunț
DA20921336
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA SAPOCA (CUI 3724415)
Furnizor / câștigător
TRENDY ALIEN SRL (CUI RO26704204)
Cod CPV
50880000-7 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului hotelier si pentru restaurante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.032 RON
Valoare atribuită
4.032 RON
Data publicării
27.07.2018 08:36
Termen limită
01.08.2018 17:00
Data finalizării
27.07.2018 11:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.032 RON

din 4.032 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.