Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical si de precizie (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICE INLOCUIRE SENZOR CL2 PENTRU MX6 IBRID
- Număr anunț
- DA20917275
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA JUDETEANA TIMIS (CUI 11292024)
- Furnizor / câștigător
- VIBROTEST SRL (CUI RO3212202)
- Cod CPV
- 50400000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical si de precizie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.300 RON
- Valoare atribuită
- 2.300 RON
- Data publicării
- 26.07.2018 12:52
- Termen limită
- 01.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.07.2018 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.300 RON
din 2.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro