Ofertă acceptată Cumpărare directă

SMANTANA 900 GRAME 4 BUC*6,88LEI OUA 30BUC*0,40LEI VARZA 30KG*2,35LEI ARIPI PUI 10 KG*5,85 LEI

Număr anunț
DA20914983
Autoritate contractantă
SPITALUL DE URGENTA TG-CARBUNESTI (CUI RO4510266)
Furnizor / câștigător
DOIMAN COM SRL (CUI RO6488610)
Cod CPV
15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
168,52 RON
Valoare atribuită
168,52 RON
Data publicării
26.07.2018 10:55
Termen limită
31.07.2018 17:00
Data finalizării
27.07.2018 09:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

168,52 RON

din 168,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.