Ofertă acceptată Cumpărare directă

REABILITARE GRADINITA PN PAULIAN, COMUNA BUTENI, JUDETUL ARAD

Număr anunț
DA21123404
Autoritate contractantă
COMUNA BUTENI (CUI 3518997)
Furnizor / câștigător
ADAMAR-ALI TRUST (CUI 27873082)
Cod CPV
45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
316.547 RON
Valoare atribuită
316.547 RON
Data publicării
03.09.2018 17:41
Termen limită
08.09.2018 17:00
Data finalizării
03.09.2018 17:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

316.547 RON

din 316.547 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.