Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Kaspersky anti-virus 2018, 3 utilizatori
- Număr anunț
- DA21119388
- Autoritate contractantă
- COMUNA GHELINTA (CUI 4201945)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 48761000-0 · Pachete software antivirus (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 495,75 RON
- Valoare atribuită
- 495,75 RON
- Data publicării
- 03.09.2018 12:53
- Termen limită
- 08.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2018 14:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
495,75 RON
din 495,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro