Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii reparatii

Număr anunț
DA21125068
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Socond (CUI 17356445)
Furnizor / câștigător
TIACOM AUTO SRL (CUI RO17927789)
Cod CPV
50112100-4 · Servicii de reparare a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.555,46 RON
Valoare atribuită
1.555,46 RON
Data publicării
04.09.2018 09:34
Termen limită
09.09.2018 17:00
Data finalizării
04.09.2018 09:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.555,46 RON

din 1.555,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.