Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Aparat foto Canon EOS 800D Aparat Foto DSLR 24.2MP CMOS Kit cu Obiectiv EF-S 18-55mm f/4-5.6 IS STM
- Număr anunț
- DA21122398
- Autoritate contractantă
- STATIUNEA DE CERCETARE DEZVOLTARE AGRICOLA SECUIENI (CUI RO2008426)
- Furnizor / câștigător
- F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
- Cod CPV
- 38651000-3 · Aparate de fotografiat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.024,37 RON
- Valoare atribuită
- 3.024,37 RON
- Data publicării
- 03.09.2018 15:19
- Termen limită
- 08.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2018 17:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.024,37 RON
din 3.024,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro