Ofertă acceptată
Cumpărare directă
servicii de aranjare documente pe raft
- Număr anunț
- DA21110698
- Autoritate contractantă
- Colegiul Tehnic Lazar Edeleanu (CUI 2843833)
- Furnizor / câștigător
- A&M ARHIVE CENTER SRL (CUI 14946204)
- Cod CPV
- 79995100-6 · Servicii de arhivare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.960 RON
- Valoare atribuită
- 2.960 RON
- Data publicării
- 31.08.2018 11:52
- Termen limită
- 08.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2018 09:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.960 RON
din 2.960 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro