Ofertă acceptată Cumpărare directă

REABILITAT INSTALATIE ELCTRICA CASA AGRONOMULUI

Număr anunț
DA21121659
Autoritate contractantă
COMUNA RUSII MUNTI (CUI 4728156)
Furnizor / câștigător
ELECTRO SHOP SRL (CUI 15311714)
Cod CPV
51100000-3 · Servicii de instalare a echipamentului electric si mecanic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.363,45 RON
Valoare atribuită
2.363,45 RON
Data publicării
03.09.2018 14:42
Termen limită
08.09.2018 17:00
Data finalizării
04.09.2018 10:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.363,45 RON

din 2.363,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.