Atribuită Cumpărare directă

Scaun scaune de pentru birou ergonomic plasa MESCH sezut textil stofa rotativ NEGRU GRI 150 KG

Număr anunț
DA35226642
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
Furnizor / câștigător
JUST TOP OFFICE S.R.L. (CUI 44958081)
Cod CPV
33193120-6 · Scaune cu rotile (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.257 RON
Data publicării
11.03.2024 13:47
Data finalizării
12.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.257 RON