Ofertă acceptată
Cumpărare directă
achizitie Servicii de organizare de evenimente culturale
- Număr anunț
- DA20897503
- Autoritate contractantă
- COMUNA URZICUTA (CONSILIUL LOCAL) (CUI 5046726)
- Furnizor / câștigător
- PROGETIS AMIDEX SRL (CUI 33843604)
- Cod CPV
- 79952100-3 · Servicii de organizare de evenimente culturale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.000 RON
- Valoare atribuită
- 20.000 RON
- Data publicării
- 24.07.2018 11:09
- Termen limită
- 30.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.07.2018 11:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
20.000 RON
din 20.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro