Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse pentru ambalare, marcare si etichetare

Număr anunț
DA20892780
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02550 Bucuresti (CUI 4283716)
Furnizor / câștigător
SUPREMOFFICE SRL (CUI RO15241139)
Cod CPV
79920000-9 · Servicii de ambalare si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
835,30 RON
Valoare atribuită
835,30 RON
Data publicării
23.07.2018 14:51
Termen limită
28.07.2018 17:00
Data finalizării
27.07.2018 09:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

835,30 RON

din 835,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.