Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de transport

Număr anunț
DA21122438
Autoritate contractantă
COMUNA VAMA (CUI 4326698)
Furnizor / câștigător
COS-TINA TRANS SRL (CUI RO21979956)
Cod CPV
60000000-8 · Servicii de transport (cu exceptia transportului de deseuri) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.585 RON
Valoare atribuită
9.585 RON
Data publicării
03.09.2018 15:21
Termen limită
09.09.2018 17:00
Data finalizării
04.09.2018 09:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.585 RON

din 9.585 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.