Număr anunț
DA21129135
Autoritate contractantă
Directia Cultura si Sport Mangalia (CUI 31533976)
Furnizor / câștigător
MEDIEVALUM EXIM SRL (CUI RO15262387)
Cod CPV
37000000-8 · Instrumente muzicale, articole sportive, jocuri, jucarii, obiecte de artizanat, obiecte de arta si accesorii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.485,22 RON
Valoare atribuită
1.485,22 RON
Data publicării
04.09.2018 12:22
Termen limită
09.09.2018 17:00
Data finalizării
04.09.2018 13:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.485,22 RON

din 1.485,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.