Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cutii carton galbene cu sac interior pt deseuri infectioase de capacit. 20 l(5 kg)Recipiente/

Număr anunț
DA21124387
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN TG-JIU (CUI 4448067)
Furnizor / câștigător
CUSTODIA GROUP SRL (CUI RO3453367)
Cod CPV
44617000-8 · Cutii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.400 RON
Valoare atribuită
14.800 RON
Data publicării
04.09.2018 09:02
Termen limită
09.09.2018 17:00
Data finalizării
04.09.2018 10:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.800 RON

din 14.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.