Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII ÎN VEDEREA ASIGURARII ACTIVITATII DE SECURITATE SI SANATATE ÎN MUNCA

Număr anunț
DA21120834
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA A JUDETULUI HUNEDOARA (CUI 4374415)
Furnizor / câștigător
GLOBAL PROSECURITY SRL (CUI 24141953)
Cod CPV
79417000-0 · Servicii de consultanta in domeniul securitatii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
03.09.2018 14:01
Termen limită
09.09.2018 17:00
Data finalizării
04.09.2018 10:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.