Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BOILER TERMOELECTRIC VISION DIN OTEL EMAILAT CU DOUA SERP. SI REZIST. ELECTRICA, 9KW, 300L
- Număr anunț
- DA20921991
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL TIMISOARA (CUI RO4269126)
- Furnizor / câștigător
- ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
- Cod CPV
- 44621200-1 · Boilere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.789,92 RON
- Valoare atribuită
- 4.789,92 RON
- Data publicării
- 27.07.2018 09:25
- Termen limită
- 01.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.07.2018 09:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.789,92 RON
din 4.789,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro