Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet consumabile imprimante pentru primaria Prundeni

Număr anunț
DA21127398
Autoritate contractantă
COMUNA PRUNDENI (CUI 2573934)
Furnizor / câștigător
DINALUCRI SRL (CUI RO14509820)
Cod CPV
22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.568,86 RON
Valoare atribuită
1.568,86 RON
Data publicării
04.09.2018 11:11
Termen limită
09.09.2018 17:00
Data finalizării
04.09.2018 12:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.568,86 RON

din 1.568,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.