Ofertă acceptată Cumpărare directă

Productie film publicitar/ promovare a Universitatii Lucian Blaga din Sibiu Proiect CNFIS FDI 0192

Număr anunț
DA21130633
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "LUCIAN BLAGA" DIN SIBIU (CUI 4480173)
Furnizor / câștigător
SIBART SRL (CUI 15552623)
Cod CPV
92111210-7 · Productie de filme publicitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.600 RON
Valoare atribuită
12.600 RON
Data publicării
04.09.2018 13:27
Termen limită
09.09.2018 17:00
Data finalizării
04.09.2018 13:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.600 RON

din 12.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.