Ofertă acceptată Cumpărare directă

SACI TRANSPORT CADAVRE, cel mai mic pret de pe SICAP

Număr anunț
DA20925781
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC "IOAN LASCAR" COMANESTI (CUI 4353056)
Furnizor / câștigător
OVAVINCI S.R.L. (CUI RO31886668)
Cod CPV
33922000-9 · Pungi pentru transportul cadavrelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.950 RON
Valoare atribuită
1.950 RON
Data publicării
27.07.2018 13:06
Termen limită
01.08.2018 17:00
Data finalizării
27.07.2018 15:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.950 RON

din 1.950 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.