Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari amenajare parcare
- Număr anunț
- DA20925005
- Autoritate contractantă
- COMUNA BIRZAVA (CONSILIUL LOCAL BIRZAVA) (CUI 3519135)
- Furnizor / câștigător
- SALITER CONSTRUCTII SRL (CUI 22952460)
- Cod CPV
- 45223300-9 · Lucrari de constructii de parcari (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.000 RON
- Valoare atribuită
- 16.000 RON
- Data publicării
- 27.07.2018 12:20
- Termen limită
- 01.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.07.2018 12:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
16.000 RON
din 16.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro