Ofertă acceptată Cumpărare directă

VOPSEA LAVABILA KOBER EXTRA WEISS

Număr anunț
DA20923749
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC ZIMNICEA (CUI 4469140)
Furnizor / câștigător
ECONOMIC S.R.L. (CUI RO2696163)
Cod CPV
44812220-3 · Vopsele de apa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
214,29 RON
Valoare atribuită
214,29 RON
Data publicării
27.07.2018 11:06
Termen limită
01.08.2018 17:00
Data finalizării
27.07.2018 15:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

214,29 RON

din 214,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.