Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet carti de premii

Număr anunț
DA20917992
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "AVRAM IANCU" HALMASD (CUI 21582190)
Furnizor / câștigător
ROLIB SRL (CUI RO21321119)
Cod CPV
22110000-4 · Carti tiparite (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
721,90 RON
Valoare atribuită
721,90 RON
Data publicării
26.07.2018 13:33
Termen limită
01.08.2018 17:00
Data finalizării
28.07.2018 12:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

721,90 RON

din 721,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.