Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set componente optice

Număr anunț
DA20926575
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU TEHNOLOGII IZOTOPICE SI MOLECULARE (CUI RO13221445)
Furnizor / câștigător
APEL LASER SRL (CUI RO15595373)
Cod CPV
38623000-8 · Filtre optice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.153 RON
Valoare atribuită
5.153 RON
Data publicării
27.07.2018 13:58
Termen limită
01.08.2018 17:00
Data finalizării
27.07.2018 14:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.153 RON

din 5.153 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.