Ofertă acceptată Cumpărare directă

ANVELOPE RESAPATE

Număr anunț
DA20926218
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA UNIREA BRANISTEA (CUI 21716984)
Furnizor / câștigător
GALFIDO SRL (CUI 14873420)
Cod CPV
19511300-4 · Benzi de rulare pentru pneuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.613,44 RON
Valoare atribuită
1.613,44 RON
Data publicării
27.07.2018 13:34
Termen limită
01.08.2018 17:00
Data finalizării
27.07.2018 14:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.613,44 RON

din 1.613,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.